Najpiękniejsze wiadomości o kosmetykach
+ Cudowne Wyprzedaże
CO MASZ W TOREBCE?

Odmładzające zabiegi na ciało.

Odmładzające zabiegi na ciało.

Młody i piękny wygląd możemy osiągnąć bardzo łatwo. Najlepiej zrobimy, jeżeli oddamy się w ręce specjalistów. Swoją urodę nieco „podkręcimy” również w domu, stosując odpowiednie kosmetyki, wykonując ćwiczenia i zdrowo się odżywiając.

Odmładzamy dłonie. Skóra rąk jest bardzo delikatna i podatna na uszkodzenia. Wysuszeniu ulega wtedy, kiedy nie ma zapewnionej właściwej ochrony przed zimnem, detergentami lub produktami myjącymi. Pomocne będą kremy z dużą zawartością mocznika, ceramidów lub gliceryny. Kosmetyki z kwasem hialuronowym również przyniosą nawilżenie i ukojenie suchej skórze rąk. Salony kosmetyczne oferują zaś mezoterapię dłoni, która dodatkowo ujędrni skórę i rozjaśni przebarwienia.

Biust znów piękny. Najprostszym sposobem ujędrnienia biustu są ćwiczenia napinające mięśnie klatki piersiowej: pompki, wyciskanie hantli lub tzw. modlitwa. Jednak o wiele lepsze rezultaty uzyskasz, jeżeli dołączysz do tego zabiegi kosmetyczne. Poprawiają one jędrność skóry, usprawniają produkcję kolagenu, nawilżają. Na atrakcyjny wygląd piersi wpływ ma także dobór kosmetyków, które stosować będziesz w domu. Powinny posiadać właściwości nawilżające, uelastyczniające i odżywcze.

Czy myślałaś kiedyś o odmładzaniu kolan? Jeżeli nie, to warto byłoby zadbać o skórę tej części ciała. Skóra kolan narażona jest na otarcia, uszkodzenia i przesuszenie. Nawilżaj ją systematycznie kremem z mocznikiem lub dobrym balsamem do ciała. Salony kosmetyczne natomiast polecają masaż ultradźwiękami.

Nasz wiek najbardziej zdradza skóra na szyi. Aby uniknąć kłopotliwych pytań o liczbę wiosen, zadbajmy właściwie o tę partię ciała. Wraz z wiekiem skóra szyi traci jędrność, młodzieńczy kształt i wygląd. Uratować nas mogą masaże, ćwiczenia oraz kosmetyki i zabiegi liftingujące. Pomocne również będą kremy z kwasem hialuronowym, zabiegi z kwasami owocowymi, fale radiowe, produkty na przebarwienia.